Hei og velkommen til vår nettportal, her kan du som kunde logge deg på og finne relevant informasjon.

Om oss

Du er her

 

Velkommen til Maritime Engineering AS


Maritime Engineering AS er et skipsteknisk konsulentfirma som ble etablert i 2000 med kontor ved Knarvik Senter, ca 3 mil nord for Bergen. Arbeidsområdet til selskapet spenner over et vidt spekter av tekniske tjenester til marin sektor og omfatter blant annet: - Konstruksjoner i GRP sandwich, stål og aluminium. - Nybygg og ombygginger av fiskefartøy, lasteskip, passasjerskip og lektere. - Inspeksjoner i forbindelse med innkjøp av skip. - Teknisk bistand til rederier i forbindelse med verkstedsopphold, klassebesiktelser mv. - Spesialutstyr for havforskning og oljeleting. Selskapet har for tiden 8 ansatte med bred kompetanse innen fagområdet.


Nils Landro

Daglig leder / Teknisk sjef

Telefon: +47 56 35 85 14
Mobil: +47 901 91 997
Epost: nils@meng.no

Gunnar Larsen

Senior skipsenginiør

Telefon: +47 56 35 85 14
Mobil: +47 901 85 778
Epost: gunnar@meng.no

Arne Færøy

Skipsingeniør

Telefon: +47 56 35 85 14
Mobil: +47 924 91 487
Epost: arne@meng.no

Ketil Landro

Mariningeniør

Telefon: +47 56 35 85 14
Mobil: +47 928 02 600
Epost: ketil@meng.no

Edita Savickiene

Ingeniør

Telefon: +47 56 35 85 14
Mobil: +47 934 53 770
Epost: edita@meng.no

Helge Folgerø-Holm

Mekanisk Ingeniør

Telefon: +47 56 35 85 14
Mobil: +47 92491482
Epost: helge@meng.no

Mona Sture Sætre

Regnskapsfører

Telefon: +47 56 35 85 14
Epost: mona@meng.no

Øystein Tydal Eknes

Prosjektingeniør

Telefon: +47 56 35 85 14
Mobil: +47 958 33 334
Epost: oystein@meng.no

Truls Thorgersen

Prosjektleder

Telefon: +47 56 35 85 14
Mobil: +47 992 47 951
Epost: truls@meng.no

Frode Sætre

Skipsingeniør

Telefon: +47 56 35 85 14
Mobil: +47 907 24 581
Epost: frode@meng.no

Torgeir H. Nygård

Ingeniør

Telefon: +47 56 35 85 14
Mobil: +47 900 63 949
Epost: torgeir@meng.no

Hans Marius Remmen

M.S.C Ingeniør

Telefon: +47 56 35 85 14
Mobil: +47 951 73 652
Epost: hans.marius@meng.no

Våre kunder